HOTEL
HOTEL+UÇAK
TRANSFER
Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi
Rezervasyon Yap
sdfdfs

KONGRE

KONGRE

Toplantılar, Seminerler ve özel geceler...

Profesyonellerin buluştuğu nokta...

Mirage Park Resort otel konferans salonları çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün gereksinimlerine uygun en modern teknoloji ve donanımlarla, her tür organizasyonun yapılabileceği toplantı ve konferans salonlarını sizlerin kullanımına sunuyor.

İş dünyasına farklı bir soluk getiren Mirage Park Resort Kongre Merkezi küçük çaptaki organizasyonlardan konferans ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinliğe alternatif mekanlar yaratıyor. Toplantının konusu, süresi ve katılımcı sayısı ne olursa olsun; teknolojiyle konforun birleştiği salonlarımızdan biri, sizlerin beklentisini mutlaka karşılayacaktır.

Ayrıcalıklar sunmak, Mirage Park Resort geleneğidir. Kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz yiyecek - içecek servisi, özel toplantı paket alternatifleri ile tüm toplantı salonlarımız hizmetinizdedir.

Mirage Park Resort önde gelen Türk ve yabancı kuruluşlara, uluslararası kongrelere, seminerlere ev sahipliğinde deneyimlidir. Her an çözüm üretebilen yaratıcı ekibi ve donanımı ile buluşmaların vazgeçilmez adresidir.

Konferans, toplantı ve organizasyonlar için hizmet veren merkezde lobi girişinden farklı olarak, misafir araçlarının giriş yapabileceği kongre merkezi girişi bulunmaktadır. Tesisimizde 10 kişiden 1500 kişiye kadar hizmet verebilen tam donanımlı 11 farklı toplantı salonu bulunmaktadır.
 

Ses ve Işık Sistemi; Bazı salonlarda ses sistemi, kablolu veya telsiz mikrofon mevcut olup ayrıca Odeon salonda sabit ışık sistemi bulunmaktadır.

Ekipmanlar; Barkovizyon, b
anket masaları, kürsü, flipchart, Odeon Salonunda 6 ve Mirage II Salonunda 2 adet sabit simültane çeviri kabini, podyum, dans pisti, kablosuz internet, *220 Volt (UPS)


Toplantı Salonlarımız

Mirage
Kekova 
Phoenix I 
Mirage I
Demre
Phoenix II
Mirage II
Hurma
Magnolia 
Odeon 
Eos
Melia
Viola


TRYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın... 6kongre1kongre,,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.
Yusuf Güney ile Yılbaşı programına Davetlisiniz.
0