HOTEL
HOTEL+UÇAK
TRANSFER
Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi
Rezervasyon Yap
sdfdfs

Park Bina Standart Oda

Park Bina Standart Oda

Ana binamızın 200.m yanında denize sıfır konumda olan Park Binamızda bulunan Standart odalarımızın tamamında, halı kaplı zemin, balkon, küvet, wc, saç kurutma makinesi, direkt telefon, wireless internet bağlantısı, minibar, LED TV (uydu yayın), safe (kasa), merkezi klima bulunmaktadır. Park Bina Standart odalarımız Deniz manzaralı veya Dağ manzaralı olarak tercih edilebilir.

Park Bina Standart odalarımız Ana bina Standart odalar ile aynı özellikte olup, genişliği balkon hariç 26 m²'dir. Twinbed veya frenchbed yatak tipinin mevcut olduğu tek bir oda ve 1 banyo/wc’den oluşan oda kategorimizdir.

Park Bina Engelli oda: Özel misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. Standart odalarımız ile aynı genişlikte ve konfor özelliklerindedir.

Park Bina Deniz
Park Bina Kara
TRYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın... 32park-bina-standart-oda1park-bina-standart-oda,,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.
Yusuf Güney ile Yılbaşı programına Davetlisiniz.
0